www.Posnet-Bingo.pl
Kasa fiskalna Posnet Bingo XL Kasa fiskalna Posnet Bingo XL Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ

Zaawansowana technologicznie kasa fiskalna, która realizuje elektroniczną kopię paragonów. Urządzenie wykorzystuje wydajny i błyskawiczny mechanizm drukujący, który zapewni sprawną obsługę każdego klienta Twojej firmy. Dzięki wrzutowemu systemowi wymiany papieru, zmiana rolki w modelu Bingo HS EJ trwa zaledwie kilka sekund. Klawiatura kasy składa się z 24 klawiszy, pokrytych antyrefleksyjnymi nakładkami. Przycisków F1-F5 możesz używać do szybkiej sprzedaży lub jako dostęp do ważnych pozycji w menu. W trakcie pracy będziesz miał do dyspozycji dwa wyświetlacze, nabywcy i kasjera, na których mogą pojawić się potrzebne komunikaty. Posnet Bingo HS EJ to niewielkie i niepozorne urządzenie fiskalne. Odkryj jego możliwości!

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ - Wymieniaj zaledwie jedną rolkę!

Wymieniaj zaledwie jedną rolkę!

Kasa Posnetu posiada kartę pamięci, na której zapisywana jest elektroniczna kopia potwierdzeń sprzedaży. Urządzenie zatroszczy się o to, abyś nie musiał składować wielu papierowych dokumentów. Nie będziesz musiał także wymieniać dwóch zużytych rolek, zaoszczędzisz więc na kosztach związanych z eksploatacją urządzenia. Elektroniczna kopia to także większe bezpieczeństwo informacji, gdyż w każdej chwili możesz wykonać backup danych.

Wydajny i prosty w obsłudze mechanizm drukujący

Urządzenie Posnet zostało wyposażone w błyskawiczny i wydajny mechanizm drukujący. Paragony wystawiane są z prędkością 16 linijek na sekundę, nie musisz więc przejmować się tym, że klienci będą długo czekać na otrzymanie potwierdzenia sprzedaży. Oprócz tego, wymontowanie zużytej rolki w Posnet Bingo HS EJ to żaden problem, ponieważ dzięki wrzutowemu systemowi wymiany papieru zajmie Ci to zaledwie kilka sekund.

Czytelna, precyzyjna i programowalna klawiatura

Klawiatura kasy zawiera 24 klawisze, pokryte nakładkami antyrefleksyjnymi. Gwarantuje to dużą przejrzystość. Klawisze F1-F5 możesz zdefiniować jako skróty, które zapewnią momentalny dostęp do często używanych funkcji Bingo HS EJ, a także przyśpieszą prowadzenie sprzedaży. Każdemu z przycisków przypiszesz do 3 znaczeń. Kasa Posnet pozwoli Ci na zastosowanie wielu różnych konfiguracji i to od Ciebie zależy, w jaki sposób ją zaprogramujesz.

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ - Wybierz urządzenie z dwoma wbudowanymi ekranami

Wybierz urządzenie z dwoma wbudowanymi ekranami

Urządzenie fiskalne Posnet posiada dwa ekrany, jeden przeznaczony dla kasjera, drugi służący do wyświetlania komunikatów skierowanych do nabywcy Obydwa zostały wbudowane w obudowę kasy. Ekran operatora wyświetla 2 linie po 16 znaków. Informacje, które będzie mógł przeczytać nabywca, będą pojawiały się na numerycznym wyświetlaczu LED.

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ - Przygotuj się na Euro!

Przygotuj się na Euro!

Prowadzisz ewidencję w PLN, ale chciałbyś móc w przyszłości wykonać zmianę waluty głównej? Posnet Bingo HS EJ, dzięki funkcji eurofiskalizacji, zapewni Ci to. W pamięci urządzenia możesz zaprogramować zmianę waluty ewidencyjnej, razem z przelicznikiem, a w wybranym przez Ciebie momencie dokona się ona samoistnie.

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ - Komunikacja on-line z komputerem

Komunikacja on-line z komputerem

Kasa posiada dwa standardowe złącza komunikacyjne RS-232, jak również, po wykorzystaniu konwertera RS-USB, jeden dodatkowy port USB. Umożliwia to podłączenie do tego modelu komputera, skanera, czy też wagi. Jeśli do programowania kasy fiskalnej będziesz używał np. laptopa z odpowiednim programem sprzedażowym, obydwa urządzenia mogą komunikować się on-line. Zastosuj Bingo HS EJ do kompleksowej obsługi klientów.

Drukuje paragony z NIP-em nabywcy

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministerstwa Finansów z marca 2013 roku, urządzenie fiskalne, z którego korzystasz, powinno pozwalać na drukowanie NIP-u klienta na paragonie. Dzięki Bingo HS EJ będziesz mógł dostosować prowadzenie sprzedaży do obowiązujących przepisów. Dodatkowo, jeśli kwota należności nie wyniesie więcej niż 450 zł, paragon z NIP-em nabywcy może zostać wykorzystany jako uproszczona faktura. Postaw na urządzenie fiskalne, które pozwoli Ci na kompleksową obsługę klientów.

Aż 40 znaków w nazwach elementów oferty

Szukasz kasy rejestrującej, która zaoferuje Ci stosowanie długich nazw towarów lub usług? Postaw na Bingo HS EJ! Urządzenie wystawia bowiem paragony fiskalne z 40-znakowymi nazwami elementów asortymentu. Dzięki temu nie będziesz musiał korzystać ze skrótów, które bywają nieczytelne. Dopasujesz też prowadzenie sprzedaży do wymogu jednoznacznej identyfikacji oferty.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Posnet Bingo!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Elzab Mini E

Kasa fiskalna
Elzab Mini E

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij