www.Posnet-Bingo.pl
Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ Kasa fiskalna Posnet Bingo XL

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EU

Nowoczesne urządzenie fiskalne, które wystawia paragony z prędkością 16 wierszy na sekundę, używając do tego 30-metrowych rolek papieru. Bingo HS posiada bardzo wydajny wbudowany akumulator, dzięki któremu możliwe jest prowadzenie sprzedaży bez podłączenia kasy do prądu. Bateria zagwarantuje druk minimum 6 000 linii na dowodzie zapłaty. Klawiatura urządzenia składa się z 24 klawiszy, a 15 (3 x 5) można zdefiniować jako dostęp do najważniejszych funkcji lub jako szybką sprzedaż. Opcja eurofiskalizacji sprawi, że już teraz ustawisz zmianę waluty ewidencyjnej, która dokona się sama w ustalonym przez Ciebie momencie.

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EU - Zaprogramuj do 15 skrótów

Zaprogramuj do 15 skrótów

Klawiatura w modelu Bingo HS wykorzystuje 24 klawisze, w tym 5 jest definiowalnych. Każdemu z przycisków funkcyjnych możesz przypisać 3 znaczenia, co oznacza, że będziesz mieć do dyspozycji aż 15 skrótów. Klawisze definiowalne warto zaprogramować do szybkiej sprzedaży bądź jako dostęp do najistotniejszych pozycji w menu Kasa Posnet znacząco usprawni zarządzanie punktem handlowym.

Wydrukuje paragony nawet bez stałego zasilania

Urządzenie fiskalne wykorzystuje wewnętrzny akumulator, który pozwala na pracę bez podłączenia do prądu. Bateria zapewnia wydruk minimum 6 000 linii tekstu na paragonach. Bingo HS skutecznie zadba o to, abyś nie poniósł żadnych strat materialnych, wynikających z przerw w sprzedaży. Poza tym, baterię kasy można naładować także w aucie, co okaże się niezmiernie praktycznym rozwiązaniem w przypadku pracy mobilnej.

Błyskawicznie i sprawnie obsłużysz każdego klienta

Dzięki nowoczesnemu i wydajnemu mechanizmowi drukującemu, wystawianie paragonów na kasie fiskalnej Posnet jest sprawne i przyjemne. Urządzenie drukuje potwierdzenia zakupu z prędkością 16 wierszy na sekundę, korzystając z rolek długości 30 m. Umieszczenie nowego wkładu trwa chwilę, gdyż Posnet Bingo HS posiada prosty w obsłudze system wymiany papieru. Prowadzenie sprzedaży jeszcze nigdy nie było tak szybkie!

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EU - Komunikacja z komputerem bez przerywania obsługi klientów

Komunikacja z komputerem bez przerywania obsługi klientów

Bingo HS jest kasą stworzoną do współpracy z innymi urządzeniami. Model ten posiada interfejs komunikacyjny RS-232. Po użyciu konwertera RS-USB, można też korzystać z portu USB. Kasa Posnetu świetnie sprawdza się w trakcie współpracy z modemem, skanerem, wagą. Komunikacja z komputerem może przebiegać on-line, bez wstrzymania sprzedaży.

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EU - Przygotowana na Euro!

Przygotowana na Euro!

Urządzenie fiskalne dzięki któremu będziesz mógł nadążać za zmianami, również zmianą waluty głównej. Eurofizkalizacja już teraz zaoferuje Ci zdefiniowanie przejścia z PLN na Euro. Ustalisz nie tylko przelicznik, ale również moment, w którym Bingo HS automatycznie wykona zmianę waluty głównej.

Drukuje NIP nabywcy na paragonie

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministerstwa Finansów z marca 2013 roku, urządzenie fiskalne, którego używasz, powinno pozwalać na drukowanie NIP-u klienta na paragonie. Dzięki Bingo HS będziesz mógł dostosować rejestrację sprzedaży do obowiązującego prawa. Co więcej, jeśli należność nie wyniesie więcej niż 450 zł, paragon z NIP-em nabywcy może pełnić rolę uproszczonej faktury. Zainwestuj w kasę fiskalną, która zapewni Ci kompleksową obsługę klientów.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Posnet Bingo!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ

Kasa fiskalna
Posnet Bingo HS EJ

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij