www.Posnet-Bingo.pl
Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EU Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EU Kasa fiskalna Posnet Bingo XL

Kasa fiskalna Posnet Bingo XL

Bingo XL - kasa wielka możliwościami. Urządzenie marki Posnet zapisuje kopie paragonów w formie elektronicznej, umożliwia zaprogramowanie 8 000 PLU w bazie towarowej, a także pozwala na wystawianie paragonów z długimi nazwami produktów lub usług - nawet do 40 znaków! Co więcej, model Bingo XL posiada kilka złącz komunikacyjnych, w tym USB i Ethernet, dzięki którym świetnie współpracuje z innymi urządzeniami. Kasę możesz zamówić albo w wersji standardowej, albo w wariancie Plus, wyposażonym w wyjątkowo wytrzymałą technologię drukowania marki Fujitsu i wbudowany akumulator, zapewniający wydruk aż 120 000 linii na paragonach (przy pełnym naładowaniu). Wybierz urządzenie, które spełni Twoje oczekiwania.

Kasa fiskalna Posnet Bingo XL - Zapisuje kopie paragonów na karcie pamięci

Zapisuje kopie paragonów na karcie pamięci

Posnet Bingo XL korzysta z modułu, który realizuje kopie paragonów w formie elektronicznej. Urządzenie zapisuje dane na pojemnej karcie pamięci - 4 GB - która zagwarantuje wiele lat wygodnego i bezpiecznego prowadzenia sprzedaży. Dzięki tej kasie zniknie konieczność gromadzenia mnóstwa papierowych wydruków, oszczędzisz więc na kosztach, które są związane z użytkowaniem urządzenia. Poza tym, w każdej chwili będziesz mógł zarchiwizować dane na komputerze lub na płycie DVD. Postaw na prowadzenie ewidencji XXI wieku.

Wybierz wersję kasy - standardową lub Plus

Kasa marki Posnet jest do wyboru w jednym z 2 wariantów - standardowym lub Plus. Zamówisz więc urządzenie adekwatne do potrzeb Twojego biznesu. Bingo XL Plus, oprócz wszystkich podstawowych funkcji, posiada również bardzo wytrzymały mechanizm drukujący marki Fujitsu oraz wbudowany akumulator, który, przy pełnej baterii, gwarantuje wydruk nawet 120 000 linijek tekstu na paragonach. Trudno o drugie tak wielofunkcyjne urządzenie fiskalne!

Kasa fiskalna Posnet Bingo XL - 2 czytelne wyświetlacze – nabywcy i kasjera

2 czytelne wyświetlacze – nabywcy i kasjera

Przy użyciu Posnet Bingo XL zapewnisz stały dostęp do komunikacji o przebiegu sprzedaży zarówno użytkownikowi, jak i nabywcy. Urządzenie zostało wyposażone w 2 ekrany: operatora - LCD, alfanumeryczny, 2 linie po 16 znaków; klienta - LED, numeryczny. Oprócz tego, obydwa wyświetlacze gwarantują czytelność pojawiających się komunikatów, bez względu na oświetlenie w miejscu prowadzenia sprzedaży. Kasa fiskalna, która stanie się Twoją wizytówką.

Kasa fiskalna Posnet Bingo XL - Współpracuje z kilkoma urządzeniami równocześnie

Współpracuje z kilkoma urządzeniami równocześnie

Bingo XL obsługuje liczne interfejsy komunikacyjne, m.in. USB, 3 x RS-232 i Ethernet. Dzięki temu kasa będzie współpracować z kilkoma urządzeniami równocześnie - komputerem, wagą, modemem, czy też czytnikiem kodów kreskowych. Bingo XL zaoferuje Ci stworzenie kompleksowego i efektywnego stanowiska sprzedaży, które zagwarantuje skuteczną obsługę klientów.

Stworzona do pracy w małym lub średnim systemie sprzedaży

Posnet Bingo XL to urządzenie fiskalne, które znajdzie zastosowanie w małym lub średnim systemie sprzedażowym. Dzięki dużej bazie PLU - 8 000 pozycji - kasa umożliwi szczegółowe zdefiniowanie asortymentu. Port Ethernet zapewni współpracę z programem do prowadzenia handlu, odczyt elektronicznej kopii paragonów oraz pracę z systemami wideomonitoringu - a wszystko bez przerywania pracy kasjera, w tym samym czasie. Model Bingo XL rozwinie przed Twoją firmą wachlarz nowych możliwości sprzedaży.

Kasa fiskalna Posnet Bingo XL - Drukuje NIP klienta na paragonie

Drukuje NIP klienta na paragonie

Dzięki Posnet Bingo XL dostosujesz prowadzenie sprzedaży do obowiązujących przepisów. Kasa wystawia bowiem paragony z NIP-em klienta, które, jeśli łączna kwota należności nie wyniesie więcej niż 450 zł, mogą pełnić rolę uproszczonej faktury. Model Bingo XL - wielozadaniowe i pełne przydatnych funkcji urządzenie fiskalne.

Kasa fiskalna Posnet Bingo XL - Precyzyjne, 40-znakowe nazwy produktów lub usług

Precyzyjne, 40-znakowe nazwy produktów lub usług

Kasa umożliwi precyzyjną identyfikację całego asortymentu Twojej firmy. W Bingo XL będziesz mógł zaprogramować aż 8 000 towarów lub usług, których nazwy mogą mieć 40 znaków. Dzięki temu dostosujesz prowadzenie sprzedaży do wymogów zawartych w Rozporządzeniu Ministerstwa Finansów z marca 2013 roku.

Kasa fiskalna Posnet Bingo XL - Zdefiniujesz szybką sprzedaż i wydruk raportów

Zdefiniujesz szybką sprzedaż i wydruk raportów

Zastosowana w Bingo XL klawiatura składa się z 24 klawiszy, z czego 5 będziesz mógł zaprogramować w 3 poziomach. 15 skrótów wykorzystasz zarówno do wywoływania najpopularniejszych towarów lub usług, jak i do błyskawicznego wystawiania poszczególnych raportów. Zainwestuj w Posnet Bingo XL i ciesz się pracą szybką, jak nigdy dotąd.

Kasa fiskalna Posnet Bingo XL - Nowoczesny i wydajny mechanizm drukujący

Nowoczesny i wydajny mechanizm drukujący

Kasa fiskalna marki Posnet posiada szybki i wydajny mechanizm drukujący, który pozwala na pracę z prędkością 16 linii tekstu na sekundę. Dzięki temu zagwarantujesz klientom wyjątkowo sprawną obsługę. Co więcej, wymiana papieru w tym modelu jest tak prosta, że zajmuje tylko moment. Sięgnij po Bingo XL - niezawodne i zaawansowane technologicznie urządzenie.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Posnet Bingo!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Novitus Sento E

Kasa fiskalna
Novitus Sento E

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij