www.Posnet-Bingo.pl
Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EU Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Bingo Max Online

Oto maksymalnie wszechstronna, wygodna w obsłudze i wytrzymała kasa fiskalna online Posnet! Bingo Max Online zapewnia nie tylko wybór sposobu przekazywania informacji do Centralnego Repozytorium Kas, ale również automatyczny zapis kopii paragonów w pamięci chronionej oraz zgodność z różnymi terminalami do kart płatniczych. Poza tym, urządzenie jest dostępne w 3 wersjach bazy towarowej (10 000, 20 000 lub 30 000 PLU) i umożliwia zastosowanie dodatkowego interfejsu komunikacyjnego (Wi-Fi/Bluetooth, GSM). Dzięki tej kasie fiskalnej użyjesz też trybu szybkiej sprzedaży (do 42 skrótów klawiszowych) oraz wydrukujesz paragon z NIP-em nabywcy. Nie czekaj, już dziś sięgnij po Posnet Bingo Max Online - maximum korzyści dla Twojej firmy!

Różne sposoby komunikacji z serwerami CRK

Ta kasa fiskalna marki Posnet zapewnia automatyczne przekazywanie danych do Centralnego Repozytorium Kas. Co więcej, przy zamawianiu tego modelu możesz wybrać sposób komunikacji z serwerami CRK. W wariancie podstawowym urządzenie oferuje łączność przez Ethernet (po podłączeniu do firmowej sieci LAN) albo USB (po podłączeniu do komputera i udostępnieniu internetu). Z kolei w wersji rozszerzonej dostępne są dodatkowe interfejsy komunikacyjne - Wi-Fi/Bluetooth lub modem GSM. Poza tym, Posnet Bingo Max Online archiwizuje ważne informacje w pamięci chronionej (m.in. kopię paragonów fiskalnych) oraz zapewnia współpracę z różnymi terminalami do kart płatniczych.

Precyzyjna identyfikacja Twojego asortymentu - do 30 000 pozycji w bazie towarowej!

Chcesz zainstalować kasę rejestrującą, która poradzi sobie z obsługą dużego asortymentu? Bingo Max Online to świetny wybór! Po pierwsze, urządzenie zapewnia wybór pojemności bazy towarowej - 10 000, 20 000 albo 30 000 PLU. Wspomniany parametr możesz więc dopasować do wielkości Twojej oferty. Po drugie, Bingo Max Online pozwala na szczegółowe zarządzanie asortymentem, np. zdefiniowanie nawet 100 grup towarowych oraz stosowanie obniżek w przypadku konkretnych PLU bądź kategorii. Po trzecie, dzięki tej kasie produkty lub usługi będą miały czytelne nazwy na paragonach - nawet do 40 znaków.

Przyjazny w obsłudze i funkcjonalny interfejs użytkownika

Intuicyjny w obsłudze interfejs kasjera to jedna z największych zalet Bingo Max Online. Ta kasa fiskalna online posiada 2 obszerne, podświetlane ekrany, które gwarantują idealną widoczność emitowanych informacji. W modelu Bingo Max Online obecna jest także programowalna klawiatura mechaniczna. Jej głównym atutem są aż 42 skróty klawiszowe, których da się używać w trybie szybkiej sprzedaży lub do wywoływania konkretnych funkcji. Oprócz tego, klawiaturę kasy Posnet Bingo Max Online można pokryć silikonową nakładką (opcja), która gwarantuje zwiększoną ochronę przed pyłem, kurzem czy wilgocią.

Płynna współpraca z różnymi urządzeniami

Kasa fiskalna Posnet sprawdzi się świetnie w systemie dla Twojego przedsiębiorstwa. W tym modelu już w podstawowym wariancie do dyspozycji użytkownika są różnorodne złącza komunikacyjne: Ethernet (LAN), USB oraz 3 x RS-232. Dzięki nim Bingo Max Online może płynnie współpracować m.in. z komputerem, skanerem, wagą elektroniczną, szufladą kasjerską, terminalem płatniczym i drukarką paragonową. Co więcej, po wyborze opcjonalnego interfejsu - modemu GSM lub modułu Wi-Fi/Bluetooth - kasa fiskalna online od Posnet pozwoli też na bezprzewodowe wysyłanie danych.

Wystawi paragon z logo firmy i NIP-em nabywcy

W Posnet Bingo Max Online zastosowano wydajną, funkcjonalną i prostą w obsłudze technologię wydruku. Urządzenie gwarantuje nie tylko emitowanie przejrzystych dokumentów z szybkością 16 linii na sekundę, ale też łatwą instalację rolki papieru termicznego o długości aż 60 metrów. Poza tym, kasa online od Posnet umożliwia zarówno zaprogramowanie logo przedsiębiorstwa w nagłówku wydruków, jak i dopasowanie pozostałych treści do bieżącej sytuacji. Za pomocą Bingo Max Online da się m.in. wystawić paragon fiskalny z NIP-em nabywcy.

Maximum korzyści dla Twojej firmy!

Kasa fiskalna Bingo Max Online to maximum korzyści i wiele praktycznych możliwości dla Twojej firmy! Poza wieloma standardowymi rozwiązaniami, urządzenie pozwala też na opcjonalną integrację z szalką ważącą (funkcjonalność kaso-wagi) oraz współpracę z terminalem Posnet Netpay (z opcją udostępnienia łącza internetowego bezpośrednio z terminala). Co więcej, kasa Bingo Max Online zadba o to, żebyś pamiętał o ważnych obowiązkach firmowych. Urządzenie online marki Posnet, po odpowiednim skonfigurowaniu, będzie przypominało o przeglądach serwisowych oraz raportach dobowych i miesięcznych.

Kompaktowa i elegancka technologia sprzedaży

Nowoczesne i eleganckie wzornictwo tej kasy online podkreśli wysoką jakość usług świadczonych w Twojej firmie. Bingo Max Online odznacza się też szczelną i solidnie wykonaną obudową, więc bez kłopotu radzi sobie w czasie intensywnego i długotrwałego użytkowania. Co więcej, urządzenie Posnet jest nieduże. Jego wymiary wynoszą jedynie 249 x 99 x 207 mm (szerokość, wysokość, długość). A to sprawia, że kasa Bingo Max Online zmieści się na zdecydowanej większości stanowisk obsługi klientów - także na Twoim!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Posnet Bingo!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Posnet Revo Online

Kasa fiskalna
Posnet Revo Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij